25 Kasım 2012 Pazar
   Temizliği çok severim, oldukça da titiz sayılırım ve hijyene çok dikkat ederim.Özellikle yiyecekler konusunda takıntılıyımdır. Fakat on üç gün sonra 35 yaşıma giricem ondan mı?? yoksa lupustan mı??  bilmiyorum artık o eski enerjimin azaldığını hissediyorum :(  Kendimi hasta hissediyorum,bütün gün yatıp uzanmak istiyorum.Zaman zaman hiçbirşeye yetişemediğimi düşünüp ağladığımda oluyor..Havaların soğumasıyla birlikte ağrılarım da başladı yani biraz depresif bir haldeyim..Normalde güçlüyümdür,kendimi salıp bırakmam ,hastalığımı fazla düşünüp takmam. Hep kendi kendime ben neler atlattım,bunuda atlatırım deyip toparlarım.....Birazdan psikolog bi arkadaşımın dediği gibi gözlerimi kapatıp "ben iyiyim,gerçekten iyiyim ve daha iyi olacağım ve herşey yoluna girecek" diyip bilgisayarımın başından kalkacağım ... Bunalımlı anlarımdan birini paylaşmak istedim sadece :)

3 yorum:

 1. Merhaba
  bende bayan lupusum :) 7 yıldır, daha kıdemliyim senden. siteni beğendim. Güzel fikir. Teşekkürler. hem lupus hastaları hemde yakınları adına..
  Ayrıca değil evi temizlemek bazen kendime sandviç yapmaya üşeniyorum. Yatıyım yatıyım kumanda elimde yatıyım istiyorum :))

  YanıtlaSil
 2. Ben bayıldım sizin sitenize 9 yıldır SLE hastasıyım derdimi kimseye anlatamadım... Paylaşımlarınızı arkadaşlarıma ilettim , desteğiniz için teşekkür ederim..

  YanıtlaSil
 3. Beğendiğinize sevindim :) .Bazen tamamen unutmak istiyorum ve aylarca bakmıyorum.Birden lupus kendini hatırlatıyor ve yeniden dönüyorum.Bugünde o günlerden biri, yorumlarınız için teşekkürler...

  YanıtlaSil